Ahtamar Tours

Molla Gürani Mah. Muratpaşa Sok. No: 3 Fatih / İstanbul , Istanbul , Istanbul , Turkey
Post a case
1 Following 1 Reviews

Awards

  • IATA
    Accredited by IATA

Medical Traveler Ratings

1 Total Votes

Excellent
1
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Amour Sep 27, 2017

We were glad to deal with Ahtamar as our preferred Travel Agency. They were very helpful and professional - their response to our customized VIP needs were exceptional. Thank You so much

Write a review

Membership Type

About

Ahtamar Turizm, Gerçekleştirmek istediğiniz Şehir içi ve Şehirlerarası uzun süreli ve kısa süreli etkinliklerinizde modern araç filosuyla, istenilen rota çerçevesinde güvenli ve konforlu bir hizmet sunmaktadır.
Aynı zamanda Seyahat Acentalarının tur programlarında ihtiyacı olan her kapasitede ve özellikte araçları da sağlamaktadır.
Talep olması durumunda, Konaklama, Yiyecek ve İkram hizmetleri konusunda destek vermektedir. Watch More...Click Here
Havaalanı Transfer
Misafirlerinizi deneyimli ekibimizle havaalanında karşılar trafik stresi hissetirmeden gidecekleri yerlere modern araçlarla konforlu ve güvenli seyahat etmelerini gerçekleştirmekteyiz.
Grup Transfer
Konferans, Toplantı ve diğer toplu etkinliklerinize katılacak misafirlerinizi havaalanında karşılayarak söz konusu etkinliğin olacağı yere güvenli ve konforlu yolculuk etmelerini sağlarız.
Otel Transfer
Konakladığınız Otelden Havaalanına veya Havaalanından Konaklamak istediğiniz Otele modern araçlarımızla seyahat etmenizi sağlarız.

Kongre ve seminer organizasyonlarının en önemli temel taşlarından birisi, gelen misafirlerinizin doğru yere doğru zamanda ulaştırılmasını sağlamaktır.
Ahtamar Turizm Tüm Organizasyonlarınız da misafirlerinizin ilk geliş noktalarından alınarak organizasyonun düzenleneceği yerlere transferleri, bu transferler esnasında talep edilirse rehberlik hizmeti sunulması ve organizasyon sonrasında istedikleri noktalara geri ulaşmalarını sağlamaktır.
Kongre ve Seminer organizasyonlarında gelen misafirlerin sayısına göre alternatif taşıma seçenekleri ile beraber grup içerisinde protokol kapsamına giren kişiler varsa, bu kişilere yönelik Protokol Taşımacılığı hizmeti de sunmaktayız.

Reviews(1)

  • Amour, Dubai Sep 27, 2017

    Great Travel Agency

    We were glad to deal with Ahtamar as our preferred Travel Agency. They were very helpful and professional - their response to our customized VIP needs were exceptional. Thank You so much

Our Partnering Medical Facilities are Accredited by © 2013 Medical Tourism Organization.com All Rights Reserved